Elvis Naçi jep lajmin e madh per te gjithe Shqiptaret !

Elvis Naçi jep lajmin e madh!
Shuma e lekeve per Rubinin, Endisin dhe Sokolin u realizua. Se shpejti presim te vijne implantet kokleare dhe Mjeku Austriak te beje operacionin qe edhe keta femije te degjojne, te flasin si te gjithe ne. Kemi nevoje per lutjet tuaja dhe falenderoj te gjithe Shqiptaret qe na u bashkangjiten. Bashke ia dolem! Zoti para ne pas, Zoti ju shperblefte.!

milan2

Kryebashkiaku i Zagrebit ndihmoi në shpëtimin e jetës së Dianës ! Elvis Naçi i jep dhuratë mirnjohje .

I ftuar në emisionin “Shqiptarët për Shqiptarët” ka qënë kryetari i Bashkisë së Zagrebit z.Milan Bandiç. Duke qënë se ai u bashkua në nismën për Dianën kur ajo kishte nevojë për shërim , Fondacioni Firdeus vendosi ti japë një dhuratë mirnjohje për kontributet e tij në ndihmesën për Shqiptarët.

Z.Naçi gjithashtu i shprehu mirënjohje të gjithë Shqiptarëve të Zagrebit për pritjen e ngrohtë që i bënë emisionit “Shqiptarët për Shqiptarët”