0F802BF8-F48F-4F60-BD31-925D20186DCF

Elvis Naçi viziton 3 vëllezërit e paralizuar dhe i jep lajmin e shumëpritur!

Elvis Naçi së bashku me stafin e Fondacionit Firdeus ka vizituar shtëpine e 3 vëllezërve të paralizuar . Gjendja e tyre siç shikohet edhe nga pamjet është shumë e rënduar pasi fëmijët nuk mund të bëjnë asgjë përveç se të zvarriten . Mjeket e Spitalit i kanë dhënë shpresë të 3 vëllezërve se mund të kurohen ndaj dhe Elvis Naçi shkoi që ti japë lajmin e madh !

Postimi i plotë i Elvis Naçit në Facebook :

-Nje lajm i mrekullueshem qe heret ne mengjes, sapo percollem 3 femijet e paralizuar te Familjes idrizi per ne Spital ku shpresojme do te sherohen, Zoti i shperblefte bamiresit dhe sa me shume lutje qe Femijet te sherohen. Amin, Amin, Amin.

Ndiq klipin e plotë

2E4F8B65-ACD5-4341-B954-538C5B82FA88

Lajm i mrekullueshëm ! Bona 3-vjeçare niset për kurim drejt Italisë.

Bona është vajza 3-vjeçare që u prezantua në emisionin “Shqiptarët Për Shqiptarët ” . Bona vuan nga tumori dhe vetëm në Itali mundësohet operacioni nga spitali “Bambino Gesu” për shërimin e Bonës. Thirrjes së Elvis Naçit Shqipëtarët ju përgjigjen në kohë rekord duke mbledhur në më pak se 2 ditë shumën prej 100.000 € .

Postimi i plotë i Elvis Naçit në Facebook :

-Lajm i mrekullueshem, Bona e vogel niset per operacionin e jetes ne Itali, Zoti i Gjithesise e sherofte sa me shpejte! Amin.

Ndiq klipin e plotë